• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر : 42320
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اجرای آزمایش های طب کار شهرداری در درمانگاه امام رضا(ع)
  دیبا: تعداد کثیری از پرسنل شهرداری در راستای اجرای مراحل تبدیل وضعیت شغلی و قوانین طب کار در درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری خونگیری میشوند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از  امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز محمد حسین حسن زاده مدیر کل این مجموعه در خصوص خونگیری از همکاران در حال تبدیل وضعیت شغلی بیان نمود: در حالت کلی هدف از معاینات طب کار به حداقل رساندن میزان شیوع و شدت حوادث و بیماری های شغلی است که فرد متقاضی با توجه به توانایی های روحی و فیزیکی در کاری گمارده می شود که دارای نیاز های متناسب با توانایی های او باشد.
  حسن زاده همچنین یاد آور شد: این مرکز به عنوان یک مجموعه مجهز کلینیکی و پاراکلینیکی علاوه بر کادر درمانی تخصصی و فوق تخصصی و تجهیزات به روز درمانگاهی درتمام ساعات شبانه روز جهت درمان و صیانت از سلامت پرسنل شهرداری و شهروندان در خط مقدم این حوزه قرار گرفته است.
  وی تصریح نمود: بر اساس تعاملات و مشارکت به عمل آمده با مرکز طب کار امید خونگیری و آزمایشات طب کار از جمله موارد مشروط و لازم برای مراحل بدو استخدام و حین استخدام است که بدون قید وشرط کلیه افراد شاغل و یا در آستانه استخدام بایستی این مراحل را سپری کنند.
  حسن زاده خاطر نشان شد: جهت تصریح در مراحل استخدامی و ارائه خدمات با کیفیت و بر اساس ماده ۹۰ قانوان تامین اجتماعی جهت پوشش بیمه ای شاغلین این مرکز نیز تعیین و تجهیز گردیده که همکاران در آن به سهولت موارد درمانی و آزمایشات لازم را انجام دهند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز