• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52521
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیگیر تحقق برنامه‌های عملیاتی دستگاه‌های اجرایی هستیم
  دیبا:رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: پیگیری تحقق برنامه‌های عملیاتی و تحولی دستگاه‌های اجرایی استان در ارتباط با شعار سال مهمترین اولویت این سازمان در سال جاری است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری مهر، حیدر فتح‌زاده امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این برنامه با مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی بر مبنای یک مدل و الگوی توسعه با تکیه بر مؤلفه‌های ظرفیت‌سازی، تکمیل زنجیره ارزش، تسهیل‌گری مشارکت بخش‌های خصوصی و عمومی در اقتصاد، اعتماد اجتماعی، دانش بینانی و غیره تدوین شده است.

   

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی عنوان داشت: پس از ارائه برنامه‌های عملیاتی و تحولی توسط دستگاه‌های متولی و تصویب آن در شورای برنامه‌ریزی و توسعه، دستگاه‌های متولی مسئولیت اجرا و تحقق را بعهده دارند.

   

  فتح‌زاده با اشاره به اهداف این سازمان، یادآور شد: کاهش نرخ تورم، بیکاری و افزایش مشارکت اقتصادی، بهبود شاخص‌های توسعه انسانی، فعال‌سازی واحدهای راکد معدنی و صنعتی، تکمیل زنجیره ارزش، ارتقای سهم ارزش افزوده استان از کشور و بخش‌های کلان اقتصادی از کل ارزش افزوده استان مهمترین اهداف برنامه در پایان سال است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز