• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50398
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برف برای سومین روز مدارس برخی مناطق آذربایجان‌شرقی را تعطیل کرد
  دیبا: مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: بارش برف همراه با سرما و یخ زدگی معابر مدارس برخی مناطق استان را برای سومین بار درهفته جاری به تعطیلی کشاند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از فارس ، صابر صادقیان امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: در پی بارش برف و یخبندان در روز سه شنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲ مدارس در برخی شهرستان های استان تعطیل هستند.

   

  وی افزود: امتحانات داخلی در مناطقی که مدارس غیر حضوری شده است لغو و در زمان مناسب برگزار می‌شود.

   

  صادقیان خاطرنشان کرد: مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری است.

   

  مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اظهار کرد: در روزهایی که به دلیل آلودگی و برودت هوا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش نمایند.

   

  منطقه اهر

   

  با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه اهر، فعالیت مدارس این منطقه در روز سه شنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی و ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی در شیفت صبح و بعدازظهر غیرحضوری می‌باشد.

   

  منطقه ورزقان

   

  تمام مقاطع مناطق روستایی و مدارس ابتدایی شهری غیرحضوری است.

   

  منطقه هوراند

   

  مدارس روستایی این منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر و مدارس استثنایی و ابتدایی شهری، غیرحضوری بوده و مراکز پیش دبستانی تعطیل است؛ مقاطع متوسطه اول و دوم هوراند نیز با دو ساعت تاخیر فعالیتشان را آغاز می‌کنند.

   

  منطقه کلیبر

  فعالیت مدارس شهری و روستایی این منطقه در مقطع تحصیلی ابتدایی و مدارس روستایی در مقطع تحصیلی متوسطه اول در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهد بود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز