• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50320
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۱۰ نماد تحقق توزیع عادلانه خدمات است
  دیبا: شهردار منطقه ۱۰ تبریز گفت: توزیع عادلانه خدمات اولویت شهرداری منطقه در اجرای پروژه‌های عمرانی است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از عصرتبریز ، موسی زارعی به همراه معاونین و مدیران منطقه در مسجد حضرت ابوالفضل شهرک ارم، حضور بهم رسانده و ضمن دیدار مردمی به مشکلات شهروندان رسیدگی کرد.

   

  زارعی در این دیدار مردمی از افزایش ۴ برابری بودجه عمرانی منطقه نسبت به سال گذشته خبر داد و درباره اجرای برخی پروژه‌های عمرانی و توزیع عادلانه خدمات شهری در بین محلات تحت حوزه این منطقه، نکاتی بیان کرد.

   

  وی با بیان اینکه پروژه‌های عمران شهری شهرداری منطقه ۱۰ نماد تحقق توزیع عادلانه خدمات است ادامه داد: منطقه ۱۰ دارای پتانسیل های بالایی جهت اجرای پروژه های عمرانی است و هم اکنون نیز بسیاری از این پروژه ها با پیشرفت قابل توجهی در حال انجام است و با اهتمام جدی جهت به ثمر رساندن آنها تلاش می کنیم.

   

  زارعی خدمات‌رسانی شایسته به شهروندان و ارتقای رضایتمندی عمومی را با استفاده کامل از ظرفیت‌ها و امکانات از اولویت‌های اصلی این منطقه برشمرد و افزود: پیرو تأکیدات شهردار محترم کلانشهر تبریز مبنی بر دیدار با شهروندان در مساجد و حل مشکلات آنان، این برنامه به صورت مستمر در مساجد منطقه تداوم خواهد داشت.

  شهردار منطقه ۱۰ تبریز در نشستی گرم و صمیمی با شهروندان ضمن شنیدن درخواست شهروندان حاضر، راهکارها ‌و دستورات لازم را صادر کرد.

   

  منبع: شهریار

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز