• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49299
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ناحیه بزرگ پستی در شهر تبریز افتتاح می‌شود
  دیبا: مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی گفت: دو ناحیه بزرگ پستی در شهر تبریز و یک دفتر پستی در شهر جدید سهند ۲۲ مهرماه جاری افتتاح می‌شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار مهر، جواد دباغ صادقی پور ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در تبریز با اشاره به هفدهم مهرماه روز جهانی پست گفت: رویکرد ما جلب رضایت مندی مردم و ارائه خدمات مطلوب به مردم روستاها و شهرهای مختلف استان است.

   

  وی با اشاره به عملکرد پست استان طی شش ماه اول سال جاری افزود: بیش از ۳.۵ میلیون فقره مرسوله در این مدت به استان وارد شد و توسط نیروهای پست توزیع شد. همچنین در این مدت سه میلیون فقره مرسوله پستی نیز از استان به مقاصد مختلف کشور ارسال شد.

   

  صادقی پور با تاکید بر اینکه ۶.۵ میلیون فقره مرسوله پستی طی شش ماه نخست امسال وارد و صادر شده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰ درصدی دارد.

   

  ۲ ناحیه بزرگ پستی در شهر تبریز افتتاح می‌شود

   

  وی با اشاره به اینکه پست به عنوان یکی از سکوهای تجارت الکترونیک کشور مطرح است، افزود: در سال ۱۴۰۲ در مجموع ۴۸۷ فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان درحال همکاری هستند. در سایت ای بازار نیز با ۶۱ فروشگاه درحال همکاری هستیم.

   

  مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در استان ۴۲۶ فروشگاه اینترنتی داریم که در شش ماه نخست سال ۱۵۰ هزار ترافیک مرسوله به ارزش ۷۰ میلیارد تومان داشتیم.

   

  وی از توزیع ۱۸۷ هزار گذرنامه زیارتی و عادی توسط پست استان در شش ماه نخست سال جاری خبر داد.

   

  ۲ ناحیه بزرگ پستی در شهر تبریز افتتاح می‌شود

   

  صادقی پور افزود: در شهر تبریز روزانه ۱۶ هزار مرسوله توسط ۱۲۰ تا ۱۳۵ نفر نامه رسان توزیع می‌شود.

   

  وی به افتتاح پروژه‌های زیرساختی پست در استان نیز اشاره کرد و گفت: ۲۲ مهرماه با حضور مسئولان استانی و معاون وزیر ارتباطات ۲ ناحیه بزرگ پستی در شهر تبریز و یک دفتر پستی در شهر جدید سهند ۲۲ مهرماه جاری افتتاح می‌شود.

   

  صادقی پور گفت: یکی از ناحیه‌های پستی تبریز در منطقه باغمیشه قرار دارد و دیگری نیز در منطقه ولیعصر است. دفتر پستی نیز در شهر سهند که جمعیتی حدود ۲۰۰ هزار نفر دارد، به ارائه خدمات خواهد پرداخت

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز