• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48426
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تشریح محدودیت و ممنوعیت تردد همزمان با تور بین المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان
  دیبا: سرپرست پلیس راه‌ آذربایجان شرقی همزمان با آغاز تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان گفت: همزمان با برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان محدودیت و ممنوعیت تردد در جاده‌های استان و مسیرهای برگزاری و راههای اصلی و فرعی منتهی به مسیرهای این تور اعمال خواهد شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایسنا، سرهنگ آبراهه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به زمان بندی و مسیرهای برگزاری سی و ششمین دوره تور بین‌المللی دو چرخه سواری آذربایجان از هموطنان خواست تا تردد خود در این مسیرهای را مدیریت کنند و بین ساعات ۹ صبح تا ۱۳ بعدازظهر، چهارم تا ۹ شهریورماه از تردد در مسیرهای برگزاری تور حتی‌الامکان خودداری کرده و همراهی و همکاری را با عوامل اجرایی و راهنمایی و رانندگی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این تور بین المللی داشته باشند.

   

  وی با تاکید بر اینکه این تور بین‌المللی سال‌هاست به عنوان یکی از نمادهای اشاعه فرهنگ غنی ایرانی مطرح است، افزود: با توجه به حضور رکابزان و عوامل اجرایی از اقصی نقاط دنیا در طول این تور، با برگزاری هرچه با شکوه‌تر و منظم‌تر این تور در واقع فرهنگ اصیل ایران و ایرانی را به رخ تمام جهانیان خواهیم کشید.

   

  وی ادامه داد: برگزاری مرحله اول از سی وششمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران -آذربایجان در روز شنبه چهارم شهریورماه در مسیر تبریز به کندوان است که از ساعت ۸:۳۰ الی۱۱ صبح در مسیر تبریز به سهند و سهند به کندوان و برعکس اعمال محدودیت تردد خواهد شد و لذا خواهشمندیم از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

   

  وی از کلیه ساکنان این مسیر درخواست کرد از پارک کردن خودرو در مسیر یادشده خودداری نمایند و گفت:از کلیه هم استانی‌های عزیز درخواست می گردد در صورت مواجه شدن با اعمال محدودیت با صبر و حوصله پلیس را در جهت برگزاری باشکوه و منظم این رویداد ورزشی یاری کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز