• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۹ تیر ۱۴۰۲ | کد خبر : 47878
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  زمان برگزاری آزمون وکالت تغییر می کند؟
  دیبا: رئیس اداره وکالت تخصصی مرکز وکلا قوه قضائیه گفت: بر اساس نص قانون تسهیل، مجری برگزاری آزمون وکالت این مرکز، سازمان سنجش و آموزش کشور است و زمان برگزاری بر مبنای ضوابط اجرایی و تامینی تعیین می‌شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار قضائی خبرگزاری فارس، آزمون وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی ومشاوران خانواده قوه قضائیه روز جمعه ۳ شهریور ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. متقاضیان شرکت در این آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور از ۲۳ خردادماه تا اول تیر ماه سال جاری اقدام کرده اند.

   

  در رابطه با همین آزمون، مخاطبان خبرگزاری فارس پویشی در سامانه «فارس من» با عنوان «ساعت برگزاری آزمون‌های وکالت را از صبح به ظهر تغییر دهید» ثبت کرده اند. در بیانیه این پویش عنوان شده است: با توجه به اینکه آزمون های وکالت در مراکز استان‌ها برگزار می‌شوند و شرکت کنندگان در آزمون وکالت از سراسر کشور هستند، عزیزانی که در شهرستان‌ها و بخش‌ها ساکن هستند برای شرکت در آزمون با مشکلات فراوانی از جمله در جابجایی از محل سکونت تا محل آزمون در ساعات اولیه روز آزمون مواجه اند، از همین رو خواستار تغییر ساعت برگزاری آزمون از صبح به ظهر هستیم.

   

   

   

  خبرنگار فارس این موضوع را از محمدمسعود یوسفی، رئیس اداره وکالت تخصصی مرکز وکلا قوه قضائیه پیگیری کرد، وی گفت: بر اساس نص قانون تسهیل، مجری برگزاری آزمون، سازمان سنجش و آموزش کشور است و زمان برگزاری بر مبنای ضوابط اجرایی و تامینی تعیین می‌شود و ساعت، پذیرایی و مکان برگزاری آزمون برعهده مجری است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز