• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 47083
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کارها به روال عادی در حال انجام است/ دریافت و صدور بیش از ۳۴۴ هزار بسته پستی در ۹ روز
  دیبا: رئیس اداره کل پست آذربایجان‌شرقی گفت: دو نوع مرسوله وارده و صادره داریم که مرسولات صادره از استان به دیگر استان‌ها می‌رود و مرسولات وارده از دیگر استان‌ها وارد استان می‌شوند که طی ۹ روز گذشته ۱۵۸ هزار مرسوله وارده و ۱۸۶ هزار مرسوله صادره داشته‌ایم.

  به گزارش دیباخبر به نقل از آناج،جواد دباغ در گفت‌وگو با آناج در خصوص برخی شایعات در خصوص اعتصاب در شرکت پست تبریز اظهار داشت: اعتصابی رخ نداده و کارهای اداره پست به روال عادی در حال انجام است.

   

  وی ادامه داد: ما دو نوع مرسوله وارده و صادره داریم که مرسولات صادره از استان به دیگر استان‌ها می‌رود و مرسولات وارده از دیگر استان‌ها وارد استان می‌شوند که طی ۹ روز گذشته ۱۵۸ هزار مرسوله وارده و ۱۸۶ هزار مرسوله صادره داشته‌ایم.

   

  رئیس اداره کل پست آذربایجان‌شرقی با اشاره به دیگر اقدامات شرکت پست در مدت مشابه گفت: در همین مدت بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ سرویس احراز هویت مکانی انجام شده و در کنار این موضوع با توجه به فروش لاستیک به قیمت دولتی توسط یکی از شرکت‌ها نزدیک به ده هزار حلقه لاستیک جهت توزیع به استان وارد شده که بعد از تهران رتبه دوم را در این خصوص داشته‌ایم.

   

  وی ادامه داد: با توجه به حجم بالای کارها از ابتدای خرداد تاکنون هیچ خدمتی بر زمین نمانده و کارگران و کارکنان پست به خوبی مردم خدمت‌رسانی کرده‌اند.

   

  با توجه به نبود اختلال در دریافت و توزیع یا ارسال مرسوله‌های پستی در مدت اخیر شایعات در خصوص اعتصاب و اعتراض کارکنان شرکت پست به نظر غیرواقعی و ساخته و پرداخته برخی رسانه‌های معاند می‌باشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز