• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46250
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیدار مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی با ائمه جمعه جلفا و هادیشهر
  دیبا: مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی با ائمه جمعه شهر‌های جلفا و هادیشهر دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،امام جمعه جلفا در این دیدار توجه به موضوعات فرهنگی را در کنار توجه به مسائل اقتصادی مهم دانست و گفت: محتوای برنامه‌های تولیدی در رسانه ملی علاوه بر شناسایی فرصت‌ها باید به دغدغه‌های افکار عمومی هم در تمامی حوزه پاسخگو باشد.

   

  او افزود: دشمنان در صدد القای فرهنگ غربی در جامعه و کاهش عقاید دینی مردم کشورمان هستند و افزایش برنامه‌های متنوع دینی و اسلامی نیز می‌تواند مانع تحقق برنامه‌های دشمنان شود.

   

   

  مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان جلفا گفت: شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس نگین اقتصادی برای کل استان به حساب می‌آید از این رو رسانه ملی برای معرفی هر چه بیشتر این منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و باید مردم استان بیش از پیش با ظرفیت‌های اقتصادی، کشاورزی و گردشگری این منطقه از ایران اسلامی آشنا شوند.

   

  رضایی افزود: با وجود مشکلات مالی برای تقویت زیر ساخت‌ها در نوار مرزی شهرستان جلفا با رایزنی‌های صورت گرفته با استاندار آذربایجان شرقی تقویت شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی نوار مرزی در دستور کار مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی است.

   

   

  حجت الاسلام ناصری امام جمعه هادیشهر نیز در این دیدار با بیان اینکه صداوسیما یکی از نهاد‌های فرهنگی موثر در جامعه است گفت: با توجه به نقشی ممتاز رسانه ملی در تشریح دستاورد‌های نظام و انقلاب تقویت فرستنده‌های رادیویی و تلویزیونی در نقاط مرزی می‌تواند آگاهی‌های مردم را در این زمینه ارتقا دهد و رفع نقاط کور فرستنده در روستا‌های مرزی مطالبه مردم است که با مشارکت همه دستگاه‌ها مرتفع می‌شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز