• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46238
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ساماندهی کارگران فضای سبز شهرداری تبریز به تائید هیئت تطبیق رسید
  دیبا: رئیس شورای اسلامی شهر و ارائه دهنده طرح ساماندهی و تبدیل وضعیت کارگران شهرداری تبریز گفت: با تایید لایحه شهرداری در رابطه با تجویز انعقاد قرارداد با شرکت تدبیر اندیش جهت احداث و نگهداری فضای سبز در هئیت تطبیق مصوبات شهرستان تبریز، ساماندهی کارگران حوزه فضای سبز نهایی شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از نصر، حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای طرح ساماندهی کارگران که در جلسه شماره ۷۷ شورای شهر مطرح شد و اکثر اعضای شورای اسلامی شهر همراهی و همدلی بسیار ارزشمندی در این خصوص از آغاز دوره ششم داشتند و شهردار تبریز ضمن استقبال از این موضوع اقدام بسیار مهمی را برای احقاق حقوق کارگران انجام داد، تا به مناسبت روز کارگر شاهد این دستاورد بزرگ برای مدیریت شهری تبریز باشیم.

  وی افزود: این اقدام مهم ضمن ایجاد امنیت شغلی برای کارگران عزیز، موجب برقراری مزایای قانونی بدون واسطه به این قشر زحمت کش خواهد شد.

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، برگی ادامه داد: خدا را شاکریم که پس از سال‌ها شعار در حوزه ایجاد ثبات و امنیت شغلی برای این عزیزان، با همراهی اعضای شورای شهر و شهردار تلاشگر تبریز در ماه‌های آینده شاهد ساماندهی پرسنل حوزه خدمات، مربیان و بقیه‌ی همکارانی که به نوعی در قرارداد کاری شان دچار مشکل هستند خواهیم بود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز