• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ | کد خبر : 45883
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  امدادرسانی به ۵۸ هزار نفر، در طرح نوروزی ۱۴۰۲/ انجام ۱۸۷۵ عملیات جاده‌ای
  دیبا:سخنگوی طرح‌های نوروزی ۱۴۰۲ جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در طرح امداد نوروزی امسال، به ۵۸ هزار نفر، امدادرسانی شده است، گفت: از شروع این طرح یک هزار و ۸۷۵ عملیات جاده‌ای انجام شده است.

  به گزارش  پایگاه  خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، وحید سلیمی با اشاره به آمار خدمات ارائه شده از روز ۲۴ اسفند تا روز سیزدهم فرودین‌ سال جاری افزود: امدادگران جمعیت هلال‌احمر از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۲، در ۴۰۷۹ عملیات پوشش حوادث شرکت کردند که از این تعداد ۱۸۷۵ مورد حوادث جاده‌ای، ۱۶۱ مورد پوشش حوادث جوی، ۱۵۷ مورد عملیات کوهستان، ۱۵۷۰ مورد مراجعات حضوری، ۲۳۹ عملیات شهری، ۲۳ مورد عملیات زمین‌لرزه، ۱۷ مورد عملیات صنعتی کارگاهی، ۳۵ مورد عملیات در محیط‌های آبی- ساحلی و ۲ مورد نیز سایر عملیات بوده است.

  سخنگوی طرح‌های نوروزی هلال‌احمر ادامه داد: در این مدت به ۵۸ هزار نفر امدادرسانی شده است. از این تعداد، ۴۶۶۲ نفر خدمات اسکان اضطراری، ۱۵۸۲ نفر انتقال به مراکز درمانی، ۲۵ هزار و ۱۷۶ نفر درمان در محل و ۲۸۱ نفر نیز، خدمات انتقال به مناطق امن را دریافت کرده اند.

  وی با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در این مدت ۳۴۶ مورد عملیات نجات فنی انجام داده و ۳۹۴ مصدوم سوانح جاده‌ای را رهاسازی کرده اند، از انجام تست قندوفشارخون برای ۲۶ هزار و ۸۶۳ نفر خبر داد

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز