• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 43651
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  یک فوتی کرونایی در ایران طی ۲۴ ساعت گذشته
  دیبا:وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در شبانه روز گذشته ۲۰۲ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و یک بیمار نیز در این مدت جان خود را از دست داد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، از روز گذشته تا امروز (پنجشنبه ۱۹ خردادماه )۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۰۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و ۳۵ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۲۳۳ هزار و ۳۱۹ نفر رسید.

  براساس این گزارش، در ۲۴ ساعت گذشته، یک بیمار مبتلا به کرونا در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۳۴۳ نفر رسید.

  طبق گزارش وزارت بهداشت، تاکنون هفت میلیون ۵۷ هزار و ۹۳۸ نفر از بیماران کرونایی، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

  همچنین ۴۰۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۵۲ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۵۴۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز و هیچ شهرستانی در وضعیت نارنجی قرار ندارد و ۱۴۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۰۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز