• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 895
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیركل بهزیستی آذربایجان شرقی:
  آسیب‌های اجتماعی نوپدید در آذربایجان شرقی از طریق فضای مجازی شیوع پیدا می‌کند
  دیبا: دیبا: مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به شیوع آسیب‌های اجتماعی نوپدید از طریق فضای مجازی گفت: متأسفانه با توجه به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه، جوانان بیشتر در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند.

  به گزارش دیبا بخر به نقل از تسنیم، محسن ارشدزاده در پنجاه و سومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به شیوع آسیب‌های اجتماعی نوپدید از طریق فضای مجازی اظهار داشت: متأسفانه با توجه به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه، جوانان بیشتر در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند.

  وی افزود: قسمتی از برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی به پیشگیری آسیب‌های اجتماعی اختصاص یافته که امیدواریم جهت توانمندی جوانان و آموزش مهارت‌های زندگی اقدامات موثری انجام دهند.

  مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی بر لزوم افزایش آموزش مهارت‌های زندگی تأکید کرد و گفت: آگاه‌سازی جوانان در زمینه آسیب‌های اجتماعی امر ضروری است و باید جوانان توانایی نه گفتن به این آسیب‌ها را کسب کنند.

  وی در مورد آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: رشد آسیب‌های اجتماعی در ۵ شاخص اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی و مواردی در مورد مسائل اخلاقی، بزرگ‌ترین چالش این سازمان در استان است.

  نظمی در ادامه افزود: آگاه‌سازی جامعه و روشنگری درباره تبعات آسیب‌های اجتماعی رو به رشد در استان بسیار ضروری است.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز