• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 618
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  در آخرین کارگاه توجیهی طرح خادم آذربایجان شرقی محقق شد ؛
  رونمایی از لگوی طرح خادم جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی
  دیبا: طی مراسمی با حضور مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، معاونین و روسای شعب ، لگوی طرح خادم جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی رونمایی شد .

  به گزارش دیبا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در این مراسم سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت و نقش بسیار مهم ،طرح خادم گفت : جمعیت هلال احمر در راستای رسالت خود در حوزه آموزش همگانی  اقدام به پیاده نمودن طرح خادم  می نماید .

  وی ادامه داد  : طرح خادم طرح بالادستی جمعیت هلال احمر بوده و معاونت آموزش و پژوهش  نوپا بوده و طرحهای نوپایی دارد .

  کنعانی تصریح کرد : علی رغم مشکلات بودجه ای ،ما  در استان با تمام قوت طرح خادم را پیاده خواهیم کرد واز  روسای شعب می خواهیم با تمام ظرفیت خود نسبت به اجرای برنامه های خادم در سطح شعب اقدام کنند تا نتایج مثبتی ازاجرای این طرح بدست بیاید .

  مدیر عامل استان خاطر نشان کرد : عملکرد شعب در حوزه طرح خادم ارزیابی  و در ایام الله دهه فجر از شهرستانهای برتر در طرح خادم تجلیل بعمل خواهد آمد .

   

  مراجعه حضوری به درب منازل ۲ هزار خانوار در ۶ شهرستان:

  مهندس مهدی رحیمی سرپرست معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان در تشریح  طرح خادم گفت: در این طرح سعی خواهد شد، با شعار “هر خانواده یک آموزش دیده”  در صد آمادگی خانواده ها در برابر مخاطرات را بالا ببریم .

  وی افزود : در این طرح با روش های مختلف  از قبیل مراجعه حضوری به درب منازل و طرح سولات مربوطه  و اخذ جواب همراه با عملکرد لازم ،تولید انیمیشن،تولید اپلی کیشن،استفاده از فضای مجازی ،استفاده از شبکه های اجتماعی ،برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی ،استفاده از ظرفیت رسانه ملی و … نسبت به اجرای طرح خادم اقدام خواهد شد .

  رحیمی تاکید کرد : در این طرح روسای شعب بعنوان تسهیل گران طرح خادم مبادرت به آموزش داوطلبان طرح خادم بر اساس سهمیه اعلامی در هر شهرستان ۵ نفر تسهیل گر خواهند نمود و از ظرفیت رهبران محلی و مدیران ارشد استفاده خواهد شد .

  مهندس مهدی رحیمی سرپرست معاونت آموزش و پژوهش افزود : فاز اول طرح خادم “خانه به خانه ” جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در ایام الله دهه فجر اجرا خواهد شد و در این طرح که بصورت پایلوت  استانی در  ۶ شهرستان اجرا خواهد شد داوطلبان طرح خادم  بصورت حضوری  به ۲هزار خانوار مراجعه و نسبت به تکمیل پرسشنامه و توجیه خانواده ها اقدام خواهند نمود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز