• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 609
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پرداخت پنج میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی مراغه
  رئیس اداره بهزیستی شهرستان مراغه از پرداخت پنج میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت پوشش این شهرستان از ابتدای سالجاری خبرداد.

  به گزارش دیبا خبر، شهین صادقی افزود: این میزان تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال و توانمندسازی برای ۵۸ نفر از مددجویان و خانواده های زیر پوشش این نهاد قرار گرفته است.
  وی ادامه داد: از این میزان تسهیلات، ۲۶ فقره در بخش توانبخشی، ۱۳ فقره در بخش اجتماعی و ۱۹ فقره نیز در بخش پیشگیری و اشتغال برای معتادان بهبود یافته، پرداخت شده است.
  وی با اشاره به لزوم فراهم کردن زمینه های اشتغال پایدار برای اقشار آسیب پذیر جامعه اضافه کرد: تسهیلات ارائه شده به مددجویان در زمینه های آرایشگری، دام داری، خیاطی، تولید پوشاک، جوشکاری و مکانیک خودرو بوده است.
  صادقی گفت: شرط لازم برای دریافت تسهیلات اشتغال توسط مددجویان، دارا بودن گواهی های مهارت معتبر از سازمان های متولی این امر به ویژه آموزش فنی و حرفه ای است.
  وی افزود: رویکرد اصلی سازمان بهزیستی، ایجاد زمینه های لازم برای اشتغال و توانمندسازی برای خانواده ها و مددجویان زیرپوشش این سازمان به عنوان اقشار آسیب پذیر جامعه است.
  هم اکنون حدود ۱۳ هزار نفر معلول جسمی و حرکتی در شهرستان مراغه زیرپوشش نهادهای حمایتی و بهزیستی قرار دارند.
  شهرستان ۲۵۰ هزار نفری مراغه در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد، این شهرستان دارای ۱۲۶ روستای بالای ۲۰ خانوار و ۴۶ روستای زیر ۲۰ خانوار است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز