• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53177
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هیئت های عزاداری برای رعایت ایمنی شهروندان نسبت به خرید انشعاب موقت اقدام کنند
  دیبا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: برای رعایت ایمنی شهروندان و صیانت از شبکه و جلوگیری از استفاده خودسرانه از انرژی برق هیئت‌ها و تکایا نسبت خرید انشعاب موقت در چارچوب مقررات مربوطه اقدام کنند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از  خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، اکبر فرج نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان اظهار کرد: باتوجه‌به قرارداشتن در ایام تابستان، افزایش میزان استفاده از سیستم‌های سرمایشی و به‌تبع آن افزایش مصرف برق موجب بروز ناترازی‌هایی در شبکه توزیع می‌شود.

   

  وی با بیان اینکه بحث صرفه‌جویی و مدیریت مصرف در زندگی جزو اولویت‌ها بوده و در آموزه‌های دینی نیز بر آن تأکید شده است، افزود: یکی از لازمه‌های تحقق این موضوع نهادینه‌کردن فرهنگ مدیریت مصرف در جامعه بوده که این امر نیز بدون همراهی مردم میسر نمی‌شود

   

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ادامه داد: به‌منظور رعایت ایمنی شهروندان و صیانت از شبکه تحت بهره‌برداری شرکت و جلوگیری از استفاده خودسرانه از انرژی برق مقتضی لازم است هیئت‌های عزاداری برای آذین‌بندی ماه محرم و تکایا نسبت خرید انشعاب موقت در چارچوب مقررات مربوطه اقدام کنند.

   

  وی بیان کرد: بدیهی است رعایت مدیریت مصرف و حریم شبکه و همچنین رعایت سایر تشریفات قانونی واگذاری انشعاب موقت ضروری بوده و صرفاً با رعایت شروط فوق هزینه‌ای اخذ نخواهد شد.

   

  فرج نیا با تاکید بر هماهنگی های لازم با دستگاه های نظارتی خاطرنشان کرد: به منظور برگزاری بدون حوادث ایمنی و هرچه باشکوه تر آیین عزاداری سالای شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اداره کل تبلیغات اسلامی موضوع سلامت و ایمن بودن عزاداران را مد نظر قرار دهند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز