• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53159
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سلماس، میاندوآب و ارومیه، تیم‌های پیروز نخستین روز مسابقات قهرمانی زیر ۱۸ سال شمال‌غرب
  دیبا: مسابقات قهرمانی زیر ۱۸ سال پسران شمال‌غرب کشور با انجام سه دیدار آغاز شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری ایمنا از آذربایجان‌غربی، نخستین روز از مسابقات منطقه‌ای قهرمانی کشور زیر ۱۸ سال پسران با حضور شش تیم در ارومیه آغاز شد.

   

  در این مسابقات سه تیم از آذربایجان‌غربی (فلامینگوی ارومیه، نوین‌جوان میاندوآب و سیب‌سرخ سلماس)، دو تیم از آذربایجان‌شرقی (اسپورت هوشیار تبریز و آکادمی برتر تبریز) و یک تیم از استان اردبیل (مقاومت اردبیل) حضور دارند.

   

  در نخستین دیدار روز گذشته، هجدهم تیر، سیب‌سرخ سلماس با نتیجه سه بر دو بر اسپورت هوشیار تبریز (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۸ بر ۲۶، ۱۹ بر ۲۵، ۱۹ بر ۱۷) غلبه کرد.

   

  دومین دیدار روز نخست این مسابقات با نتیجه سه بر صفر به نفع نوین‌جوان میاندوآب رقم خورد و این تیم توانست آکادمی برتر تبریز را با نتایج (۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۶) از پیش رو بردارد.

   

  در سومین و آخرین دیدار روز نخست مسابقات نیز تیم فلامینگوی ارومیه با نتیجه سه بر صفر برابر مقاومت اردبیل (۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰) به پیروزی رسید.

   

  در دومین روز مسابقات امروز، نوزدهم تیر، آکادمی برتر تبریز برابر مقاومت اردبیل، نوین‌جوان میاندوآب برابر سیب‌سرخ سلماس و فلامینگوی ارومیه برابر اسپورت هوشیار تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

   

  این مسابقات تا روز جمعه بیست‌ودوم تیر ادامه خواهد داشت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز