• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53117
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مجتمع رفاهی، ورزشی و خدماتی شهروند تبریز تا پایان سال افتتاح می‌شود
  دیبا: شهردار تبریز بر تسریع اجرای پروژه مجتمع رفاهی ورزشی و خدماتی شهروند با تخصیص اعتبار ۹۰ میلیارد تومان تاکید کرد و گفت: یکی از رویکردهای اساسی شهرداری افزایش سرانه شهری و توسعه زیرساخت ها با اجرای پروژه های متنوع است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار در جریان بازدید از پروژه های شهری در چهل و ششمین قرار خدمت شهرداری اظهار کرد:‌ عملیات عمرانی احداث مجتمع رفاهی ورزشی و خدماتی شهروند در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با اعتبار ۹۰ میلیارد تومانی در شهرک مرزداران در حال اجرا است.

   

  وی با بیان اینکه تکیه بر توانمندی فنی داخلی مجموعه شهرداری یکی از رویکردهای اصلی مدیریت شهری در راستای کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشیدن در اجرای پروژه است، افزود: این پروژه با همکاری شهرداری منطقه ۵ تبریز توسط سازمان عمران شهرداری تبریز اجرا می شود به طوری که عملیات خاکبرداری پروژه اتمام یافته و به زودی فنس کشی و تجهیز کارگاه نیز انجام خواهد شد.

   

  شهردار تبریز از آغاز عملیات شمع کوبی این پروژه در هفته آینده خبر داد و گفت: این مجتمع در پنج طبقه سازه ای مشتمل بر تالار عروسی، استخر، سوییت های اقامتی میهمانان شهرداری، ورزشگاه و زمین چمن مصنوعی در حال ساخت است برهمین اساس تاکید ما اتمام عملیات عمرانی و بهره برداری از مجتمع شهروند تا پایان سال جاری است.

   

  مجتمع رفاهی ورزشی و خدماتی شهروند در راستای افزایش سرانه های شهری شرق تبریز در حال اجرا است. ایجاد امکانات مناسب فرهنگی، ورزشی و رفاهی و توسعه زیرساخت ها، یکی از اساسی ترین دغدغه های مدیریت شهرداری به شمار می رود.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز