• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53046
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بهره برداری از پنج پروژه عمرانی با ۲۲۴ میلیارد تومان هزینه در تبریز
  دیبا: شهردار تبریز از افتتاح و بهره برداری از پنج پروژه فرهنگی و ورزشی در حوزه مناطق ۲ و ۷ با مجموع هزینه کرد ۲۲۴ میلیارد تومان خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه‌ها شامل مجتمع پردیس رسانه و هنر، پارک‌های رجائی شهر و شهید فاتح، سالن‌های چندمنظوره فضیلت و کوهستان است.

   

  هوشیار ارتقای سرانه‌های شهری با تاکید بر توسعه اماکن ورزشی و فرهنگی را یکی از اولویت‌های اساسی مدیریت شهری دانست و افزود: با تلاش‌های مستمر و بی وقفه و با بهره گیری از توان فنی و مهندسی پرسنل شهرداری، ساختمان پردیس رسانه و هنر در ۲۴ هزار مترمربع مساحت و در شش طبقه سازه‌ای با صرف ۱۴۲ میلیارد تومان هزینه به بهره برداری می‌رسد.

   

  وی با بیان اینکه این مجتمع فرهنگی ورزشی مورد استفاده اصحاب رسانه و هنر شهر قرار می‌گیرد، افزود: این مجتمع مجهز به سالن بدنسازی و پرورش اندام، فیزیوتراپی و زمین ورزشی است.

  رجایی شهر در مجاورت مجتمع پردیس رسانه و فرهنگ تبریز با هزینه کرد ۳۸ میلیارد تومان خبر داد و گفت: این بوستان جدید به عنوان فضایی تفریحی در کنار مجتمع فرهنگی پردیس رسانه و هنر می‌تواند موجب رونق بخشی هر چه بیشتر این مکان جدید الاحداث باشد.

   

  یعقوب هوشیار اولویت شهرداری در توسعه اماکن ورزشی را توجه ویژه به مناطق کم برخوردار شهری خواند و گفت: عملیات عمرانی احداث ۲۵ سالن ورزشی چندمنظوره با هدف توسعه ورزش‌های همگانی و افزایش سرانه بی وقفه تداوم دارد و بر همین اساس سالن چندمنظوره فضیلت با مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و ۳۰ میلیارد تومان هزینه و سالن ورزشی کوهستان اندیشه نیز با مساحت ۲۲۰ مترمربع با صرف هزینه ۴ میلیارد تومانی به بهره برداری می‌رسد.

   

  هوشیار همچنین از اتمام عملیات عمرانی احداث پارک شهید فاتح واقع در خیابان ابوذر خبر داد و تصریح کرد: این پروژه در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع در بافت پرتراکم شهری با هزینه ۱۰ میلیارد تومانی به بهره برداری می‌رسد.

   

  شهردار تبریز یادآور شد: با بهره‌گیری از این فضاهای جدید فرهنگی و ورزشی شاهد افزایش سرانه‌های شهری در این حوزه‌ها خواهیم بود.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز