• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53017
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
   و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان آسفالت شد
  دیبا: رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تبریز از اجرای روکش آسفالت ۷ و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایسنا ،محمد مسیب‌زاده با اشاره به مطالبه مردمی در خصوص مرمت و بهسازی آسفالت این آزادراه گفت: در عرض سه ماه گذشته هفت و نیم کیلومتر از آزادراه تبریز_زنجان روکش آسفالت شده و چندین پیمانکار در قطعات مختلف آزادراه در حال آسفالت‌ریزی هستند.

   

  وی با بیان اینکه با ۷۰۰ تن آسفالت عملیات چاله پرکنی و لکه‌گیری در محورهای مواصلاتی شهرستان تبریز انجام شده است، افزود: با استفاده از ظرفیت داخلی اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان تبریز ۱۰۰۰ تن آسفالت سرد تولید شده است.

   

  وی همچنین بیان کرد: در راستای آشکارسازی جاده‌ها در شب و ارتقای ایمنی تردد در جاده‌های تبریز، راهداران شهرستان ۲۰۰ کیلومتر خط‌کشی انجام دادند.

   

  رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تبریز مطرح کرد: تقاطع غیرهمسطح سردرود با ۲۸ درصد پیشرفت فیزیکی، تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی بعثت با پیشرفت ۶۵ درصد و اصلاح و بازسازی ابنیه فنی کنارگذر غربی شهید باکری از جمله پروژه‌های در دست اجرای اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان تبریز است.

   

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تبریز، همچنین تعریض و شانه‌سازی محور قدیم باسمنج به طول سه کیلومتر، احداث راه روستای مشیرآباد به طول ۶ کیلومتر با پیشرفت ۶۰ درصد و مشارکت در تعریض و آسفالت راه روستای تازه کند به طول ۲ کیلومتر از پروژه‌های روستایی راهداری شهرستان تبریز است.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز