• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52782
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اتصال کانال سرپوشیده مایان به جاده مرند_تبریز
  دیبا: شهردار منطقه ۶ تبریز از اتصال کانال سرپوشیده جاده مایان به جاده مرند_تبریز خبر داد و گفت: دفع آب‌های سطحی موجب ایمن‌سازی مناطق مسکونی از خطر وقوع سیلاب و در نهایت رفع خسارت‌های احتمالی از مناطق شهری است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری ایمنا از آذربایجان شرقی، رضا جان‌فشان نوبری صبح امروز _یکشنبه بیست‌وهفتم خرداد_ اظهار کرد: در راستای هدایت آب‌های سطحی از غرب کلان‌شهر تبریز، کانال سرپوشیده جاده مایان به جاده مرند_تبریز (روبروی معاینه فنی خودرو) متصل می‌شود.

   

  وی افزود: این پروژه در مرحله باکس‌گذاری بتنی است و توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز اجرا می‌شود.

   

  شهردار منطقه ۶ تبریز ادامه داد: این پروژه زیربنایی در راستای هدایت آب‌های سطحی با نگاه به توسعه متوازن شهر به صورت بی وقفه و شبانه‌روزی در حال اجرا است.

   

  جان‌فشان نوبری ادامه داد: دفع آب‌های سطحی موجب ایمن‌سازی مناطق مسکونی از خطر وقوع سیلاب و در نهایت رفع خسارت‌های احتمالی از مناطق شهری است و احداث کانال‌های هدایت آب‌های سطحی توسط شهرداری این منطقه در زمان بارندگی‌ها از جاری شدن آب در سطح معابر و آب‌گرفتگی پیشگیری خواهد کرد.

   

  وی با اشاره به لایروبی این کانال عنوان کرد: به منظور پیشگیری از ایجاد آب‌گرفتگی و مشکلات عبور و مرور برای اهالی حوزه غرب تبریز، این کانال توسط عوامل شهرداری این منطقه لایروبی شد.

   

  شهردار منطقه ۶ تبریز تاکید کرد: افزایش کیفیت زندگی شهروندان یکی از شاخص‌های رضایت از عملکرد شهرداری‌ها است و هدایت آب‌های سطحی، سهولت در عبور و مرور، ارتقای سطح ایمنی، زیباسازی معابر و مدیریت به هنگام بحران در شرایط جوی نامناسب از برنامه‌های مهم شهرداری محسوب می‌شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز