• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52534
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۴۵ طرح گردشگری در آذربایجان‌شرقی در دست اجرا است
  دیبا: مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان‌شرقی گفت: اکنون ۴۵ پروژه زیرساختی گردشگری در این استان در دست اجرا است و عملیات اجرایی آنها با سرعت مناسب ادامه دارد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایرنا، احمد حمزه زاده روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، مجموع حجم سرمایه گذاری برای طرح های یاد شده را ۵۵ هزار میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: تلاش می کنیم تمام این طرح های زیرساختی تا پایان سالجاری به بهره برداری برسد.

   

  به گفته وی تا به امروز ۲۰ هزار میلیارد ریال در اجرای این طرح ها سرمایه‌گذاری انجام شده و پیگیری بهره‌برداری از همه این پروژه‌ها با جدیت ویژه‌ای ادامه می‌ یابد.

   

  حمزه زاده تدوین بسته های سرمایه‌گذاری با صدور موافقت‌های اصولی برای ۵۰ نقطه مستعد سرمایه‌گذاری در آذربایجان‌شرقی را از جمله اقدامات مهم میراث فرهنگی استان بیان کرد و ادامه داد: در کنار افتتاح ۴۵ طرح زیرساختی گردشگری و نیز سه طرح زیرساختی صنایع‌ دستی زمینه اشتغال یکهزار و ۵۰۰ نفر به‌ طور مستقیم ایجاد خواهد شد.

   

  وی توجه به توسعه سرمایه گذاری ها را از ملزومات تحقق هدف‌گذاری برای افزایش ۲۵ درصدی جذب گردشگر به آذربایجان شرقی دانست که با جدیت و اهتمام ویژه‌ای در مسیر تحقق این هدف، پیگیری ‌های لازم انجام می‌شود.

   

  حمزه زاده توسعه زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری در مسیر هدف‌گذاری استاندار شهید عنوان و اضافه کرد: برنامه ها و خدمات ارزنده شهید مالک رحمتی استاندار فقید آذربایجان‌شرقی را با جدیت دنبال می کنیم.

   

  وی گفت: استاندار فقید آذربایجان‌ شرقی با هدف‌گذاری رشد ۲۵درصدی جذب گردشگران به استان در سال آینده، تأثیر بسزایی در مسیر تبدیل منطقه به یکی مقاصد اصلی گردشگران و تبدیل به قطب سرمایه‌گذاری گردشگری برای سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی خواهد داشت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز