• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | کد خبر : 52282
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برگزاری «دوشنبه‌های تولید» در آذربایجان‌شرقی
  دیبا: رئیس کمیسیون بانک، مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق تبریز از برگزاری «دوشنبه‌های تولید» با حضور مدیر کل تامین اجتماعی استان در آذربایجان‌شرقی خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از نصر، مهدی امینی با بیان این مطلب گفت: در قالب این برنامه، مدیر کل تامین اجتماعی استان با همراهی کمیسیون بانک، مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق تبریز، هر هفته از یک واحد تولیدی بازدید کرده و از نزدیک در جریان چالش‌ها و دغدغه‌های تولیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

  وی در ادامه با اشاره به تدوین برنامه یکساله کمیسیون به‌منظور بررسی دقیق‌تر موارد در قالب جلسات کمیته همیار تامین اجتماعی، برگزاری جلسات عمومی و مشترک با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل تامین اجتماعی و نمایندگان اتاق در هیئت های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی و فعالان اقتصادی و برگزاری جلسات مشترک با رئیس درآمد و رئیس دفاتر اداره کل تامین اجتماعی استان برای آشنایی بیشتر با روند مشکلات کارفرمایان را از جمله اقدامات موثر در راستای هم‌افزایی بیشتر بین بخش خصوصی و دولتی عنوان کرد.

  امینی با اشاره به اهمیت آشنایی بیشتر کارفرمایان با قوانین تامین اجتماعی گفت: با همکاری آقای سمساری؛ مشاور تامین اجتماعی این کمیسیون، مقرر شده است، وی دو روز در هفته در اتاق تبریز حضور یافته و به سوالات و ابهامات کارفرمایان در حوزه تامین اجتماعی پاسخ دهد.

  وی همچنین از برگزاری جلسات منظم ماهانه توسط نمایندگان اتاق در تامین اجتماعی به‌منظور بررسی مشکلات این حوزه و سپس طرح و پیگیری در کمیسیون خبر داد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز