• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | کد خبر : 52256
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استقرار سامانه پاسخگویی کمبود دارویی/برنامه تیتک سریعترین راه جستجو
  دیبا:رئیس سازمان غذا و دارو از استقرار سامانه پاسخگویی کمبودهای دارویی ۱۹۰ به‌منظور ارائه خدمات بهتر در این سازمان خبر داد وگفت: باید در ارائه خدمت به مردم عزت و شان آن‌ها حفظ شده و پاسخگویی به نحو احسن انجام شود.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، دکتر سیدحیدر محمدی با تاکید بر نقش پاسخگویی مناسب ۱۹۰ به مردم درخصوص کمبودهای دارویی، اظهار کرد: مخاطبان این سامانه بیماران و خانواده آن‌ها هستند و کارشناسان این سامانه باید در حوزه پاسخگویی ضمن رعایت وظایف حرفه‌ای، به صورت شایسته و حفظ کرامت مردم اهتمام داشته باشند.

  معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه کارشناسان سامانه ۱۹۰ باید چشم تیزبین سازمان غذا و دارو و کانال ارتباط با مردم باشند، عنوان کرد: با هوشمندی کارشناسان می‌توان اطلاعات و تحلیل دقیق مبتنی بر شواهد را به ادارات تخصصی سازمان ارائه داد تا اقدامات مقتضی انجام گرفته و خروجی آن به نفع مردم باشد.

  وی در پایان با اشاره به لزوم آشنایی مردم با سامانه mobil.ttac.ir و برنامه تلفن همراه تیتک تصریح کرد: مردم به راحتی و در مدت زمان کوتاهی داروی مورد نظر خود را در این سامانه جستجو کرده و از نزدیک‌ترین داروخانه تهیه کنند

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز