• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | کد خبر : 51900
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تقویت همکاری های علمی پژوهشی مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی با دانشگاه تبریز
  دیبا: در دیدار سرپرست مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان با معاون پژوهشی دانشگاه تبریز، بر تقویت همکاری های علمی پژوهشی بین این دو نهاد تاکید شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، امیرحسین واعظی سرپرست مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در دیدار با شیری معاون پژوهشی دانشگاه تبریز در خصوص راهکارهای ارتقا و تقویت همکاری‌های علمی پژوهشی در حوزه‌های ورزش و جوانان و همکاری با شرکت‌های خلاق و دانش بنیان فعال در پارک علم و فناوری دانشگاه تبریز به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

  واعظی در ادامه ضمن بازدید از دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز و برگزاری جلسه مشترک با اسکندرنژاد رئیس دانشکده و معاونین او، در خصوص نحوه ارتقای همکاری های علمی- پژوهشی فیمابین تبادل نظر انجام شد.

  همچنین نحوه حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در موضوعات مورد نیاز وزارت ورزش و جوانان، برگزاری سمینارها و نشست های علمی تخصصی مشترک و ارائه مقالات علمی پژوهشی جهت درج در فصلنامه مطالعات راهبردی ورزش و جوانان در جلسه مذکور مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز