• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ | کد خبر : 51677
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به پروژه های آذربایجان شرقی شتاب خواهیم بخشید
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سایه همکاری و تعامل با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به پروژه های آذربایجان شرقی شتاب خواهیم بخشید و انتظار استان این است تا پروژه ها سرعت بگیرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مالک رحمتی در جلسه قرارگاه خاتم در بیت امام جمعه تبریز، افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای کشور، نماد اقتدار و افتخار است و در هر نقطه ای که این مجموعه حضور یافته، خط شکن بوده است.

   

  استاندار آذربایجان شرقی گفت: موسسه عاشورا نیز جزو پیشرانان قرارگاه خاتم الانبیا می باشد و با پروژه هایی که در آذربایجان شرقی و سایر استان ها انجام داده، موجب عزت و افتخار استان است.

   

  رحمتی به برخی پروژه های مهم موسسه عاشورا در آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: پروژه راه کلاله-جلفا و همچنین انتقال آب ارس به دشت های تبریز و شبستر حیاتی بوده و در اولویت کار مدیریت استان قرار دارد.

   

  نماینده عالی دولت در آذربایجلان شرقی با تاکید بر اینکه انتقال آب ارس اولویت اول استان است، ادامه داد: پروژه انتقال آب ارس ۱۳۵ کیلومتر است که ۲۵ کیلومتر آن از قبل کار شده و ۱۱۰ کیلومتر لوله گذاری نیاز دارد که این موضوع مطالبه مردمی است و از طریق دولت نیز در حال پیگیری هستیم.

   

  استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده امیدواریم پروژه ۲۹ کیلومتری آزاد راه هشترود- مراغه به عنوان دیگر طرح در دست اجرای موسسه عاشورا در استان به زودی افتتاح شود.

   

  رحمتی در ادامه درباره پیشرفت خط دوم مترو تبریز نیز گفت: برای اینکه عملیات اجرایی مترو شتاب بگیرد، استفاده از اوراق قرضه به ارزش یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و همچنین بودجه حاصل از فاینانس چین را در دستور کار قرار داده ایم و در این راستا تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

   

  وی تاکید کرد: در سایه همکاری و تعامل با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به پروژه های آذربایجان شرقی شتاب خواهیم بخشید و انتظار استان این است تا پروژه ها سرعت بگیرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز