• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ | کد خبر : 51671
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ترافیک در آزادراه‌های استان زنجان نیمه سنگین است
  دیبا: رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده‌ای پلیس راه زنجان گفت: ترافیک در آزادراه‌های زنجان به قزوین و زنجان به تبریز نیمه سنگین است که با توجه به تعطیلات عید فطر پیش بینی می‌کنیم بر حجم آن افزوده شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایرنا، سرهنگ مهدی میناخانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون ترافیک در محورهای منتهی به تفرجگاه هایی از قبیل محور زنجان به میانه، زنجان به چورزق همچنین خرمدره سنگین است.

   

  وی یادآوری کرد: با توجه به تعطیلات چند روز عید سعید فطر پیش بینی می شود در روزهای آینده نیز ترافیک سنگین تری را در سطح جاده ها و آزادراه های استان شاهد باشیم.

   

  این مسوول، با بیان اینکه تداوم کاهش تصادفات استان در گرو همکاری مردم است، تاکید کرد: اجتناب از تخلفات حادثه ساز می تواند نقش بسزایی در کاهش وقوع تصادفات داشته باشد.

   

  رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده‌ای پلیس راه زنجان، مهمترین علت فوتی های تصادفات رخ داده را بی توجهی به جلو، ناشی از خستگی و خواب آلودگی عنوان کرد و گفت: علت بیشتر تصادفات، سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ، استفاده از تلفن همراه، استفاده نکردن از کمربند ایمنی و خواب آلودگی است.

   

  وی با تاکید بر اینکه رانندگان هنگام تردد فاصله طولی را مد نظر قرار دهند و به ازای هر ۲ ساعت رانندگی زمان کوتاهی توقف کنند، خاطرنشان کرد: رانندگان برنامه ریزی کافی و مناسبی را در سفر مد نظر قرار دهند تا حادثه ای رخ ندهد.

   

  استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه و راه های اصلی و فرعی دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.

   

  ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز