• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۳ فروردین ۱۴۰۳ | کد خبر : 51375
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  خدمت‌رسانی هلال‌ احمر آذربایجان شرقی به بیش از ۸ هزار مسافر نوروزی
  دیبا: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی از خدمت‌رسانی هلال‌احمر آذربایجان شرقی به بیش از ۸ هزار مسافر نوروزی خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حمید منجم، در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: بیش از ۸ هزار نفر از مسافران نوروزی در استان با گذشت هفت روز از شروع طرح نوروزی توسط جوانان هلال‌احمر این استان خدمات دریافت کردند.

   

  وی گفت: این خدمات در قالب طرح نوروزی هلال‌احمر از ۲۴ اسفندماه ماه آغاز شده و تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

   

  منجم افزود: در این طرح، ۴۶۸ نفر از اعضای سازمان جوانان هلال‌احمر در پست‌های ثابت و سیار به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌کنند.

   

  وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۷۹۰ نفر از مسافران از خیمه‌های نماز جمعیت هلال‌احمر برای اقامه نماز استفاده کرده‌اند و بیش از ۱۷۵۰ کودک نیز در فضای دوستدار کودک لحظات شادی را تجربه کرده‌اند.

   

  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت: همچنین در این مدت، بیش از ۲۱۰۰ نفر به پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوسته‌اند و ۲۳۸۶ نفر از مسافران از نقاط حادثه‌خیز برای کاهش خطرات احتمالی توسط جوانان هلال‌احمر آگاه شده‌اند.

   

  منجم افزود: بیش از ۱۵۰۰ نفر از مسافران از خدمات کنترل فشار خون بهره‌مند شده‌اند، ۸۸ نفر خدمات امداد و کمک‌های اولیه دریافت کرده‌اند و ۱۱۸ نفر نیز آموزش کمک‌های اولیه دیده‌اند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز