• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر : 51313
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رد رشوه ۶۴ سکه بهار آزادی از سوی پلیس مراغه
  دیبا: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از رد رشوه ۶۴ سکه بهار آزادی و ۵۰۰ دلار از سوی ماموران وظیفه شناس پلیس آگاهی شهرستان مراغه خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،سردار محمدی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان مراغه بررسی پرونده باند کلاهبرداری میلیاردی را دستور کار خود قرار دادند.

   

  وی با اشاره به اینکه سرکرده باند کلاهبرداری در یکی از استان‌های مرکزی شناسایی شد ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی مراغه پس از اخذ نیابت قضایی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند که متهم برای رهایی از دست ماموران تعداد ۶۴ سکه بهار آزادی و ۵۰۰ دلار رشوه پیشنهاد کرد.

   

  سردار محمدی خاطرنشان کرد: ماموران وظیفه شناس ضمن امتناع از قبول رشوه در کمال صحت و درستی وجه پیشنهاد شده را صورتجلسه و ضمیمه پرونده کردند و متهم را برای سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل دادند.

   

  فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اعلان اینکه صداقت و امانتداری از جمله شاخصه‌های آشکار پلیس اسلامی است عنوان کرد: به منظور ترویج فرهنگ خودکنترلی، ارتقای صحت عمل و ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی رفتار‌های شایسته از این مدافعان امنیت قدردانی شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز