• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر : 51264
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پرداخت ۱۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رشد تولید و ایجاد اشتغال در استان
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت ۱۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رشد تولید و ایجاد اشتغال در استان خبر داد و گفت: این اقدام موجب امیدآفرینی و رضایت‌مندی در میان جامعه صنعت و تولید شده است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خسروشاه نیوز، مالک رحمتی در مراسم تقدیر از برگزیدگان عملکرد تبصره ۱۸ قانون بودجه که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، افزود: در آذربایجان شرقی ۱۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رشد اشتغال و تولید پرداخت شده است.

   

  استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: این میزان تسهیلات منجر به ایجاد امید و رضایت مندی در جامعه صنعت و تولید شده است که امیدواریم مستمر بودن و پایداری آن، این رضایت مندی به وجود آمده را حفظ کند.

   

  رحمتی، تمرکزگرایی را مشکل اصلی پرداخت تسهیلات دانست و گفت: دستگاه هایی که عملکرد خوبی داشتند، آنهایی هستند که به استان ها اعتماد کردند؛ بنابراین ضروری است با دادن اختیار به استان ها به تمرکززدایی بها دهیم.

   

  وی افزود: اگر مدیران کشوری می خواهند سرعت عمل داشته باشند اختیارات خود را صددرصد به مسئولان استانی که با مردم، تولیدکنندگان و صاحبان ایده در تماس و ارتباط مستقیم هستند تفویض کنند.

   

  استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به کند بودن سامانه سمات، گفت: امیدواریم با تاکید وزیر محترم اقتصاد مبنی بر رفع مشکلات این سامانه و قطعی های آن، گلایه ها نیز برطرف شود.

   

  رحمتی در پایان گفت: تسهیلات تبصره ۱۸ یکی از اقدامات خوب دولت سیزدهم در حمایت از تولید و اشتغال است که استمرار آن مشروط بر تسریع در تامین منابع آن برای سال آینده است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز