• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر : 50985
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تاکید استاندار آذربایجان‌شرقی بر رعایت اخلاق انتخاباتی
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: در انتخابات که بزرگترین آزمون و امتحان پیش رو است باید اخلاق انتخاباتی رعایت شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایسنا، مالک رحمتی، پنجشنبه، سوم اسفندماه، در نشست مجریان و ناظران ستاد انتخابات استان، گفت: این انتخابات تعدادی بازیگر و هوادار فعال دارد که باید اخلاق را رعایت کنند تا در یک فضای با آرامش و آسایش انتخابات را برگزار کنیم.

   

  به گزارش ایسنا، وی افزود: اگر نتوانیم اخلاق انتخاباتی را رعایت کنیم بعد انتخابات باید تبعات آن را پس دهیم.

   

  وی با بیان اینکه شهر تبریز خطه‌ای انقلابی، پیشرو و هویت ساز است، گفت: در استان تقریبا همه‌ی اقدامات لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه همراه با سلامت برنامه ریزی شده و همه دستگاه‌های اجرایی وظایف خود را به خوبی انجام داده‌اند.

   

  وی با بیان اینکه به حضور حداکثری مردم در انتخابات در استان تاکید داریم، گفت: این انقلاب دستاوردی مهم با عنوان مردم سالاری دینی و اداره کشور با رای مردم را در طول ۴۵سال داشته و برای اینکه این را به دنیا و جهان اثبات کنیم با این دو انتخابات پیش رو که چهلمین انتخاباتی است که انقلاب اسلامی برگزار می‌کند، نشان می‌دهیم.

   

  وی ادامه داد: هیچ مجموعه‌ای در دنیا که دم از دموکراسی و مراجعه به رای مردم می‌زنند به این میزان مراجعه به آرای مردم را نداشته و ندارند و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند عنصر کلیدی در این نظام حضور مردم، انتخاب مردم و مردم سالاری دینی است.

   

  وی در پایان افزود: یکی از کارهای خوبی که برای افزایش خدمت رسانی توسط شهرداری‌ و دستگاه‌های اجرایی اتفاق افتاده بود امروز توسط وزیر محترم مورد بهره‌برداری قرار گرفت‌.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز