• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر : 50962
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تسریع در توسعه نیروگاه تبریز از نان شب واجب‌تر است
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم هم افزایی و به‌کارگیری همه امکانات برای اجرای طرح توسعه نیروگاه تبریز، گفت: پروژه سیکل ترکیبی نیروگاه تبریز باید با سرعت پیش برود و این طرح برای استان از نان شب واجب تر است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خسروشاه نیوز، مالک رحمتی در جلسه کارگروه مولدسازی استان، با تاکید بر اینکه مولدسازی راهگشای مشکلات اقتصادی کشور است، افزود: مولدسازی یک فرصت بزرگ است و نباید به چشم‌ تهدید به آن نگاه کرد؛ با مولدسازی می‌توان ارزش افزوده ایجاد کرد و با درآمد حاصل از آن، پروژه های ناتمامی را که در استان قرار دارند، تکمیل کرده و به اتمام رساند.

   

  استاندار آذربایجان شرقی، طرح توسعه نیروگاه تبریز را یکی از پروژه‌ها برشمرد و با تاکید بر اهمیت فوق‌العاده آن برای استان و لزوم هماهنگی تمام دستگاه های ذیربط برای پیشرفت این پروژه، گفت: همه اقدامات مربوط به طرح توسعه نیروگاه تبریز باید در تبریز و داخل استان انجام شود.

   

  وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم شاهد حذف خاموشی‌ها در ماه‌های گرم سال بودیم، ادامه داد: کاهش مصرف آب، افزایش تولید و اصلاح ناترازی برق و ایجاد ارزش افزوده از نتایج اجرای طرح سیکل ترکیبی نیروگاه تبریز است که برای رفع نیازهای اساسی مردم استان ضروری و واجب است.

   

  رحمتی به مولدسازی در گمرک هم اشاره کرد و گفت: از محل درآمد مولدسازی املاک مازاد گمرک، می‌توان کاستی‌ها و نواقص پایانه‌های استان را برای ارائه خدمات هر چه بهتر، برطرف کرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز