• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ | کد خبر : 50786
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استاندار آذربایجان شرقی: نهادهای دولتی، مردم را تکریم و احترام کنند
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تکریم مردم و احترام به شهروندان وظیفه‌ای عمومی برای نهادهای دولتی است، گفت: تحول آفرینی در استان برنامه کاری مدیریت استان خواهد بود و همراهی شهرداری در این زمینه موثر خواهد بود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، مالک رحمتی، استاندار جدید آذربایجان شرقی در دیدار با شهردار تبریز و معاونانش اظهار کرد: برآورده کردن انتظارات و تامین زیرساخت های شهر موجب افزایش رضایتمندی شهروندان می‌شود.

   

  وی با بیان اینکه تعامل مثبت با شهرداری تبریز اولویت مدیریت استانی است، افزود: خود را متعهد به پشتیبانی و همراهی با شهرداری تبریز در ارایه خدمات به شهروندان می‌دانیم.

   

  رحمتی با اشاره به ضرورت امیدآفرینی در جامعه خاطرنشان کرد: دو مجموعه شهرداری تبریز و استانداری آذربایجان‌شرقی نقش مهمی در ایجاد اتحاد و امیدآفرینی در جامعه دارند.

   

  وی ادامه داد: تکریم مردم و احترام به شهروندان وظیفه‌ای عمومی برای نهادهای دولتی است.

   

  استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش مثبت شهرداری تبریز در برگزار پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی باید در تراز جمهوری اسلامی و تبریز و آذربایجان شرقی برگزار شود که شهرداری در این زمینه نقش مهمی دارد.

   

  وی اضافه کرد: مردم اگر حرکت جهادی شهرداری تبریز را درک کنند امیدوار به آینده شده و در نقص کمبودها همراه می شوند.

   

  رحمتی با اشاره به همراه کردن تشکل های غیردولتی در مدیریت شهری افزود: بدون حضور و همراهی تشکل های مردم نهاد موفقیتی حاصل نمی شود.

   

  وی ادامه داد: تحول آفرینی در استان برنامه کاری مدیریت استان خواهد بود و همراهی شهرداری در این زمینه موثر خواهد بود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز