• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ | کد خبر : 50551
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  آغاز پذیرش بیماران بین المللی در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز
  دیبا:رئیس مرکزآموزشی، درمانی و تحقیقاتی امام رضا(ع) گفت: مجوز پذیرش بیماران بین المللی در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) برابر نتایج ارزشیابی و ممیزی نهایی وزارت بهداشت صادر شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مجتبی محمدزاده با اعلام این خبر اظهار کرد: تأسیس دپارتمان پذیرش بیماران بین‌الملل و فراتر رفتن از سطح ملی، همواره از اهداف این مرکز بوده و در واقع این کار، به‌نوعی صادرات خدمات پزشکی به سایر نقاط جهان محسوب می‌شود.

  وی افزود: کیفیت بالای خدمات پزشکی، وجود تکنولوژی های پیشرفته درمانی و تفاوت ارز، موجب شده است که توجه بیماران خارجی به ایران جلب شود و خوشبختانه کیفیت خدمات ارائه شده در بزرگترین بیمارستان شمال غرب کشور در سطح استانداردهای جهانی است.

  محمدزاده با بیان اینکه در بستر دستیابی به افزایش شاخص‌های درآمدی، این مرکز با ارائه خدمت به بیماران خارجی، می‌تواند نقش خوبی را ایفا کند گفت: بیمارستان امام رضا (ع) تبریز رشد بخش توریسم درمانی را به جد پیگیری می کند و در همین راستا ساماندهی بیماران بین‌المللی، تامین و تخصیص جداگانۀ خدمات ویژه به این بیماران، در اولویت کاری این مرکز قرار گرفته است.

  وی اظهار داشت: مرکز امام رضا(ع) با بهره‌مندی از برترین تجهیزات روز با همراهی پزشکان بنام و مجرب، همچنین استفاده از تکنیک‌های استاندارد تشخیصی، درمانی، با دریافت مجوز IPD گام‌های مهمی را در راستای توسعه توریسم درمانی برداشته است.

  وی خاطرنشان کرد: ما تلاش می کنیم تا با ایجاد بخش و اتاق مجزا (VIP) جهت پذیرش بیماران بین‌الملل و تجهیز اتاق، همچنین رعایت تمام سنجه‌های اختصاصی برای این بیماران و گردآوری پزشکان متخصص و فوق‌متخصص بتواند به عنوان قطب برتر درمانی ارائه خدمت کند.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز