• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50486
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  عیادت و دیدار سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی با ۴ جانباز تبریز
  دیبا: سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در ادامۀ دیدارهای مستمر خود با خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران، شامگاه امروز، شنبه علاوه بر دیدار جداگانه با سه جانباز گرانقدر، از یکی از آزاده جانبازان سرافراز تبریز هم که در بیمارستان بستری است، عیادت کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایثار آذربایجان شرقی، «علی اکبر سلمانی» در جریان دیدارهای امروز ابتدا به بیمارستان بهبود رفت و از آزاده جانباز سرافراز ۳۵درصد «رحمان عباسی» که در این بیمارستان بستری و تحت درمان است، عیادت کرد و از نزدیک جویای احوالش شد.

   

  سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی همچنین با حضور در منزل آزاده جانباز سرافراز ۲۵درصد «حسین کارگریان میاندوآب»، با این عضو بزرگوار جامعۀ ایثارگری تبریز در فضایی صمیمی ملاقات و گفت وگو کرد.

   

  ملاقات و گفت وگو با آزاده جانباز سرافراز ۲۵درصد «قادر زینالی» و جانباز سرافراز ۲۵درصد «محمدحسین احمدی مؤید» دو دیدار دیگرِ امروزِ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بود.

   

  سلمانی در این ملاقات ها لوح سپاس بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی را به دیدارشوندگان اهدا کرد.

   

  «رحمان اصلی زاده» معاون تعاون و امور اجتماعی و «حسین نوزاد» معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، سلمانی را در این دیدارها همراهی کردند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز