• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50483
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  عدالت وتشیع‌والاترین جایگاه را در اندیشه‌های مقام معظم رهبری دارد
  دیبا: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: عدالت به عنوان یکی از ارکان اصلی اسلام و تشیع، والاترین جایگاه را در اندیشه‌های مقام معظم رهبری دارد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم امروز در اجلاسیه استانی همایش اندیشه‌های قضائی رهبر انقلاب، گفت: کارآمدی دستگاه قضائی، تفاوت شیوه قضائی اسلامی و غربی، هیبت قضاوت، برخورد با ظلم و ظالم، امنیت قضائی، قدرت و اقتدار همراه با اعتماد، شفافیت، حفظ اسرار مردم تا روشن شدن تکلیف، عدم دخالت حب و بغض در درون قوه قضائیه و استقلال سیاسی بخشی از کلیات اندیشه‌های قضائی رهبر انقلاب هست.

   

  وی ادامه داد: در درک اندیشه‌های رهبری، توجه به این نکته مهم است که ایشان درک عمیق و کاملی از اندیشه‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی امام دارند و سعی بلیغ دارند که نظام جمهوری اسلامی پس از حضرت امام، کاملاً در راستای اندیشه‌ها و آرمان‌های امام راحل تداوم داشته باشد.

   

  وی با اشاره به آرمان‌های اسلام پایه و مردم محور انقلاب در مورد عدالت، بیان کرد: عدالت به عنوان یکی از ارکان اصلی اسلام و تشیع، والاترین جایگاه را در اندیشه‌های مقام معظم رهبری دارد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز