• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50452
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  جریان گاز ۲۳۵ مشترک پرمصرف در آذربایجان شرقی قطع شد
  دیبا: مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: در پی پایش مصرف گاز، جریان گاز ۲۳۵ مشترک پرمصرف گاز به رغم صدور اخطاریه و عدم رعایت الگوی مصرف قطع شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایرنا، نادر کمالی روز چهارشنبه با اعلام این خبر به جدیّت این شرکت در حفظ بیت المال و جلوگیری از تضییع حقوق سایر مشترکان و صاحبان صنایع اشاره کرد و افزود: از زمان اجرای طرح از آذرماه سالجاری ۱۰ هزار و ۳۱۶ مشترک پایش شده و مصارف گاز همه واحدهای اداری و تجاری به صورت روزانه رصد می شود.

   

  وی اضافه کرد: تاکنون ۱۰ واحد مانع از ورود همکاران و پایش مصرف گاز شده اند که در صورت عدم توجه به اخطارهای صادره نسبت به قطع جریان گاز این واحدها نیز اقدام خواهد شد.

  کمالی، تأمین نیازهای گرمایشی مردم را اولویت توزیع گاز در زمستان دانست و افزود: مهم ترین هدف پایش های واحدهای اداری و تجاری، اعمال محدودیت های بخش صنعتی و نیروگاهی به دلیل تأمین پایدار گاز در بخش خانگی است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: مهم ترین وظیفه و مسئولیت مشترکان، مدیریت مصرف و رعایت دمای رفاه ۱۸ تا ۲۱ درجه در منازل است.

  به گزارش ایرنا، با سردشدن هوا در آذربایجان شرقی، مصرف گاز در این استان در روز گذشته به ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار متر مکعب رسید.

   

  بنا بر اعلام شرکت گاز استان، ۷۰ درصد مشترکین خانگی استان خوش مصرف اند و ۶ درصد رعایت نمی کنند.

   

  شرکت گاز آذربایجان شرقی ۱.۸ میلیون مشترک خانگی دارد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز