• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50381
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رایگان شدن آب و برق مدارس درصورت رعایت الگوی مصرف
  دیبا: رئیس کمیسیون آموزش مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه برای رایگان شدن هزینه آب، برق و گاز مدارس با شرط رعایت الگوی مصرف خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، علیرضا منادی سفیدان با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳، عنوان کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳، حق شغل شاغل به عنوان فوق العاده ویژه در حکم کارکنان وزارت کشور افزایش یک و نیم برابری خواهد داشت که اتفاق بسیار مثبتی برای کارکنان وزارت کشور است.

   

  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس این پیشنهاد که به تصویب اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ نیز رسید، به صورت متوسط حدود ۵ میلیون تومان به حقوق کارکنان وزارت کشور اضافه خواهد شد.

   

  وی ادامه داد: همچنین در ادامه مصوب شد که آب، برق و گاز همه مدارس در صورت رعایت الگوی مصرف رایگان باشد.

   

  منادی سفیدان یادآور شد: کمیسیون در جریان بررسی تبصره ۱۵ لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مصوب کرد که افزایش حقوق کارمندان در سال آینده ۲۰ درصد باشد. همچنین کمیسیون کف حقوق شاغلین را ۱۰ و بازنشستگان را ۹ میلیون تومان پیش بینی کرد.

   

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین در تبصره ۱۵ لایحه بودجه ۱۴۰۳ مصوب شد که کارکنان دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های عمومی غیر دولتی که در لایحه ترمیم حقوق سال ۱۴۰۱ نسبت به حقوق آن‌ها اصلاحاتی انجام شد، این اصلاحات مستمر خواهد بود تا مشمول افزایش حقوق‌های جدید نیز شوند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز