• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50368
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برف و سرما، زنگ تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی را در ۲۵ دی زد
  دیبا: مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، گفت: به دنبال بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان دوشنبه، بیست و ‍ پنجم دی ۱۴۰۲ برای دومین روز تعطیل است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری فارس ، صابر صادقیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: با توجه به بارش برف و کولاک، لغزندگی سطح معابر و یخبندان برخی مدارس استان دوشنبه، بیست و ‍ پنجم دی ۱۴۰۲ تعطیل است.

   

  وی افزود: امتحانات داخلی در مناطق فوق به دلیل غیرحضوری شدن مدارس لغو و در زمان مناسب برگزار خواهد شد.

   

  صادقیان گفت: مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می‌باشد.

   

  کلیبر و خداآفرین

   

  با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق کلیبر و خداآفرین، مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

   

   

  مدارس منطقه عشایر

   

  با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #عشایر مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهند بود.

   

  مدارس منطقه اهر

   

  با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه اهر، فعالیت مدارس این منطقه در روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و بعدازظهر غیرحضوری می باشد.

   

  مدارس مناطق هوراند و ورزقان

   

  با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق هوراند و ورزقان مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی شیفت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری می‌باشد.

   

  مدارس منطقه مرند

   

  با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه مرند مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت صبح غیرحضوری می‌باشد.

   

   

   

  مدارس منطقه خاروانا

   

  با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه خاروانا مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت صبح و بعد ازظهر غیرحضوری می‌باشد.

   

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز