• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50078
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اجرای طرح جامع «آموزش شهر ایمن» در سطح مدارس تبریز
  دیبا: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و اجرای طرح جامع آموزشی «شهر ایمن» در سطح مدارس تبریز ، پانزده هزار نفر دانش آموز در تمامی مقاطع تحصیلی از آموزش ایمنی سازمان آتش نشانی تبریز برخوردار شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبر روز ،سعید صالح نیا مدیر سازمان آتش نشانی تبریز با بیان اجرای این طرح جامع آموزشی که از ابتدای سال تحصیلی جدید در حال برگزاری است گفت:

   

  آموزش فرهنگ ایمنی عالی ترین و اساسی هدف و سیاست این سازمان برای ارتقاء دانش ایمنی است که کاهش میزان حوادث و خسارات را در پی دارد.

  وی ادامه داد: برگزاری طرح های مختلف آموزشی در تمامی سطوح و متناسب با دانش علمی دانش آموزان از برنامه ریزی های اصلی اداره آموزش سازمان آتش نشانی است که به صورت گسترده انجام می گیرد.

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز اهمیت آموزش را فراتر از تامین امکانات برای خدمات امدادی شهروندان عنوان کرد و افزود:

  با افزایش میزان دانش و آگاهی شهروندان می توان اطمینان بیشتری داشت که میزان وقوع حوادث و خسارات جانی و مالی را کمتر شاهد می شویم.

  بر این اساس،اهمیت تامین و ترویج آموزش عمومی ایمنی، بهترین کار برای آتیه شهروندان،آرامش شهر و امنیت خاطر سازمان آتش نشانی است.

  وی در خاتمه یاد آور شد: مسولین مدارس و علاقمندان برای کسب آموزش های ایمنی می توانند از طریق مکاتبه با اداره آموزش از خدمات آموزش ایمنی بهره مند شوند

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز