• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49892
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  راه اندازی پردیس سینمایی در مرکز همایش‌های بین المللی خاوران تبریز
  دیبا: مدیر مرکز همایش های بین المللی شهرداری تبریز از امکان سنجی راه اندازی پردیس سینمایی در مرکز همایش های خاوران خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، منوچهر جعفری امروز در چهل و چهارمین قرار خدمت شهرداری تبریز که در حوزه منطقه ۹ برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس هماهنگی های انجام یافته با حوزه هنری آذربایجان شرقی، مقرر شد چند سالن موجود تجهیز شده در این مرکز، کاربردی فرهنگی گرفته و در قالب پردیس سینمایی آغاز به فعالیت کنند.

   

  او با اشاره به اهتمام این مجموعه جهت تکمیل نواقص موجود در سالن های مرکز همایش ها، گفت: تامین نورپردازی و سیستم‌ صوتی از مهمترین مسائل موجود است که در این راستا سیستم صوتی با ۲۵ میلیارد ریال هزینه خریداری شده و طی ماههای آینده نصب خواهد شد.

   

  جعفری افزود: سیستم آتش نشانی و حریق این مرکز نیز در دست بررسی و مطالعه است که با هماهنگی سازمان آتش‌نشانی، اورژانس و مدیریت بحران تفاهم ‌نامه‌ای در این خصوص امضا شده است.

   

  مدیر مرکز همایش‌های بین المللی شهرداری تبریز همچنین از تکمیل موتورخانه این مرکز با همکاری اداره گاز تا بیست روز آینده خبر داد و گفت: تامین اعتبار برای نرده کشی، خرید پله برقی و آسانسور مهمترین مشکلات حال حاضر مرکز به شمار می رود.

   

  جعفری خاطرنشان کرد: تا تاریخ بیستم اسفند برنامه ریزی کامل جهت برگزاری رویدادهای مختلف در مرکز انجام گرفته است و برخی برنامه های ارگانی نیز در حال تکمیل است.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز