• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49710
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفت
  دیبا: مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز مورد تجلیل قرار گرفت.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز و یازدهمین نمایشگاه استانی مطبوعات به پاس همراهی و همکاری های شایسته در برگزاری این نمایشگاه از ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی تجلیل شد.

   

  متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

   

  جناب آقای مرتضی شفیعی

   

  مدیر محترم ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی

   

  در عصر حاضر مطالعه راهی برای پر نمودن اوقات نیست بلکه باید اساس و بنیاد برنامه ریزی اجتماعی و توسعه ملی قلمداد شود. نمایشگاه کتاب، فرصتی برای گشت و گذار روح و روان تشنگان معرفت در بوستان کتاب است و آذربایجان زرخیز و از هنر و ادب لبریز که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، کانون تمدن و فرهنگی غرب ایران عزیز محسوب می شود، پس از چهار سال وقفه امسال با تکیه بر عنوان بامسمای «شهر اولین ها» به عنوان اولین استان هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز را با گستره بین المللی به مثابه اندیشه در پاییز برگزار کرد. همراهی و همکاری آن مجموعه محترم در برگزاری شایسته هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز را ارج نهاده و توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند خواهانم.

   

  سیدمحمدحسین بلاغی – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز