• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49627
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  زن و شوهر سارق پرستارنما در تبریز دستگیر شدند
  دیبا: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی: کارآگاهان پلیس توانستند، یک نفر زن و مرد را که به عنوان پرستار در منزل شاکی مشغول به کار بودند با بررسی‌های تخصصی و تحقیقات صورت گرفته دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند

  به گزارش دیباخبر به نقل از عصرایران ،رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری یک زن و شوهر سارق منزل و کشف اموال مسروقه به ارزش سه میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

   

  سرهنگ محمد تقی سلطانی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی گزارش یکی از شهروندان که منزلش مورد سرقت قرار گرفته بود، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان تیم یکم اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

   

  وی افزود: کارآگاهان پلیس توانستند، یک نفر زن و مرد را که به عنوان پرستار در منزل شاکی مشغول به کار بودند با بررسی‌های تخصصی و تحقیقات صورت گرفته دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.

   

  ادامه داد: متهم دستگیر شده در تحقیقات انجام شده و مواجهه با دلایل و مدارک پیش رو که هیچ گونه راه فراری نداشتند لب به اعتراف گشوده و در چند مرحله و بصورت تدریجی اقدام به سرقت از منزل شاکی اعتراف کردند.

   

  وی خاطرنشان کرد: کلیه اموال مسروقه با هماهنگی جمع آوری بدون هرگونه کم و کاستی تحویل مالباخته و متهمان پس از تکیمل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز