• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49600
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت شمال غرب کشور در تبریز
  دیبا: معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: اردوهای راهیان پیشرفت منطقه شمال غرب کشور با هدف حمایت و پشتیبانی از دانش آموزان هنرستانی تحت حمایت برگزار می شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از نصر، بهروز شریف افزود: این اردوها با همکاری مؤسسه شتاب دهنده نمکدان (مجری محتوایی و فرهنگی) و طی سه دوره اردویی آموزشی در ماه های آذر و دی امسال در محل پایگاه دوم شکاری تبریز برگزار می شود.

  وی تصریح کرد: دوره اول با حضور دانش آموزان دختر استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی از ۲۱ تا ۲۳ آذر برگزار خواهد شد.

  شریف با بیان اینکه دوره دوم نیز با حضور دانش آموزان دختر استان های اردبیل و زنجان از ۲۸ تا ۳۰ آذر برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: دوره سوم از ۲۶ تا ۲۸ دی ماه و با حضور دانش آموزان پسر هر چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار می شود.

  معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی اظهار کرد: این اردوهای علمی به صورت منطقه ای همزمان با سراسر کشور در تبریز و در پایگاه دوم شکاری برای دانش آموزان هنرستانی تحت حمایت برگزار می شود.

  وی با اشاره به اینکه هدف اصلی دوره های اردویی ایجاد کسب و کارهای موفق پس از فارغ التحصیلی بوده و بصورت وام اشتغال یا کارانگیزی از این عزیزان حمایت خواهد شد، گفت: بازدید از مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای ، پارک علم و فناوری، کسب و کارها و کارآفرین های برتر ، برگزاری همایش کارآفرینی و ایده پردازی و گعده های تخصصی و بازدید از طرح های موفق اشتغال کمیته امداد از مهمترین برنامه های دوره های اردویی یاد شده می باشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز