• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49083
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حوزه آماده برگزاری انتخابات باشکوه نظام پرستاری درآذربایجان شرقی است
  دیبا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بازدید از فرایند ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری گفت: هفت حوزه انتخاباتی آماده برگزاری انتخابات باشکوه نظام پرستاری در استان آذربایجان شرقی است.

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان دکتر بهمن نقی پور با اشاره به جزئیات برگزاری این دوره از انتخابات گفت: انتخابات نظام پرستاری با حضور رشته های مختلف پرستاری، هوشبری، بهیاری، فوریت های پزشکی و اتاق عمل امروز جمعه هفتم مهرماه ۱۴۰۲ همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

   

  دکتر نقی پور ادامه داد: آرای انتخابات نظام پرستاری در ۲۸ صندوق با ۱۶ صندوق در تبریز و ۱۲ صندوق در شهرستان ها اخذ می شود.

   

  وی اظهار داشت با توجه به اطلاعات و آمار از آراء ماخوذه در استان آذربایجان شرقی خوشبختانه آرای ماخوذه نسبت به دوره های قبل افزایش چشمگیری دارد.

  وی ادامه داد: مشارکت هر چه بیشتر گروه پرستاری در این انتخابات بدون شک تاثیر بسزایی در حل مسائل و مشکلات این گروه خواهد داشت.

   

  وی از تداوم انتخاب تا ساعت ۲۰د شب خبر داد و گفت: مشمولین و رای دهندگان می توانند در ساعات مقرر پای صندوق های رای حضور یابند.

   

  گفتنی است؛ دکتر علیرضا فرشی آذری رئیس هیات نظارت بر انتخابات ششمین دوره نظام پرستاری، رئیس دانشگاه را در این بازدیدهاهمراهی کرده و بر فرایند انتخابات نظارت داشت.

   

  انتهای پیام

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز