• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48826
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  احیا ۵۶ واحد تولیدی و صنعتی در آذربایجان شرقی
  دیبا: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در ۵ ماهه امسال ۵۶ واحد تولیدی و صنعتی احیاء شده است، گفت: از ۵۶ واحد احیاء شده، تعداد ۱۵ مورد در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی بوده و ۱۵ واحد دیگر نیز خارج از آن می باشد.

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمد کلامی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی امروز در جلسه کار گروه ویژه ستاد تسهیل و رفع موانع استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: هدف از برگزاری جلسات این ستاد، احیاء واحد های تولیدی و حل مشکلات آنهاست.

   

  وی گفت: اساس تشکیل جلسات ستاد تسهیل این است، تصمیماتی اتخاذ شود تا مشکلات واحدهای تولیدی مورد حل و فصل قرار گیرد.

   

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: نتیجه این جلسات باید به سمتی هدایت شوند که واحدهای تولیدی و صنعتی یا احیا شوند یا موانع تولید تسهیل شود.

   

  کلامی با اشاره به اینکه در ۵ ماهه امسال ۵۶ واحد تولیدی و صنعتی احیاء شده است اظهار داشت: از ۵۶ واحد احیاء شده، تعداد ۱۵ مورد در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی بوده و ۱۵ واحد دیگر نیز خارج از آن می باشد. همچنین ۲ واحد در منطقه آزاد ارس، ۱۷ واحد در حوزه کشاورزی و ۷ واحد معدنی نیز در مسیر احیاء و بازگشت به تولید قرار گرفته اند.

   

  گفتنی است در این جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع آذربایجان شرقی، مسائل و مشکلات ۵ واحد صنعتی و تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و مصوبات لازم در راستای رفع مشکلات آنها اتخاذ گردید.

   

  پایان پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز