• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48527
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  همکاری دو جانبه تربیت بدنی سپاه عاشورا و دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز
  دیبا: معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا و مدیریت دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز در برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی همکاری خواهند کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، در دیدار نمایندگان معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا با مدیریت دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز شرایط همکاری و اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی مشترک بررسی شد.

   

  مدیر پایگاه قهرمانی و استعدادیابی تربیت بدنی سپاه عاشورا در دیدار با اسکندرنژاد، در مورد فراهم کردن شرایط استفاده کارکنان، خانواده کارکنان و ورزشکاران هر دو مجموعه از اماکن ورزشی یکدیگر و اجرای برنامه های استعدادیابی در رشته های مختلف برای کارکنان، دانشجویان و فرزندان کارکنان پیشنهاداتی را ارائه داد.

   

  دکتر هادی سلطانی از ایجاد بستر لازم برای همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی در رشته های ورزشی ابراز تمایل کرد و در مورد برگزاری کارگاه های تخصصی و دانش افزایی، همایش های ملی و بین المللی، المپیادها، مسابقات و جشنواره های فرهنگی ورزشی مشترک در سطح استان و منطقه با استفاده از پتانسیل های هر دو نهاد اعلام آمادگی کرد.

   

  مدیر ورزش خواهران سپاه عاشورا که سلطانی را در این دیدار همراهی می کرد، در جهت برداشتن گامهای مؤثر و هم افزایی در ترویج نشاط، شادابی، سلامت و توسعه ورزش در سطوح همگانی، قهرمانی و ارتقاء معنویت، ترویج روحیه جوانمردی در ورزش، تعامل و همکاری در برگزاری برنامه های ورزشی کنگره ۱۰هزار شهید آذربایجان شرقی خواستار مشارکت هر دو مجموعه شد.

   

  مدیر دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز در این دیدار با اشاره به اهداف و برنامه های اداره مطبوعش، مختصری از فعالیت های مجموعه تحت مدیریتش را برشمرد و در مورد همکاری در تمامی زمینه های فرهنگی ورزشی ابراز تمایل و آمادگی کرد.

   

  دکتر مهتا اسکندرنژاد با تاکید بر تهیه، تنظیم و امضای تفاهم‌نامه همکاری میان هر دو طرف، گفت: امید است شاهد افزایش همکاری های فرهنگی ورزشی بین دو مجموعه باشیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز