• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 48184
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هم اندیشی مدیران پدافند غیر عامل شهرداری های شمال غرب کشور در تبریز
  دیبا:دومین نشست هم اندیشی مدیران پدافند غیرعامل شهردارهای شمالغرب امروز شنبه در تبریز برگزار شد

  به گزارش دیباخبر به نقل از وقت نیوز ، حسین آذرنیا مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز ،تبادل تجربه و اجرای مصوبات حوزه پدافند غیر عامل را از اهداف این هم اندیشی بیان کرد.

   

  وی با بیان اینکه شهردار تبریز تاکید زیادی بر تدوین طرح جامع مطالعاتی دارد، تصریح کرد: این

   

  وی خبر داد : طرح‌ جامع مطالعاتی پدافند غیرعامل تبریز توسط شهرداری تبریز آماده شده و قرار است هفته آینده با طی مراحل قانونی توسط یکی از شرکت های مورد تایید وزارت دفاع انجام می شود.

   

  مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز در خصوص احداث بوستان های آموزشی پدافند غیرعامل در شهر تصریح کرد: احداث بوستان آموزشی یکی از موضوعات مورد تاکید نشست هم اندیشی امروز بود به طوری که شهرداری زمین احداث این بوستان ها را معرفی کرده و سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز طراحی این بوستان مطابق استاندارد را انجام می دهد تا در کنار تامین اسکان اضطرای در مواقع بحرانی، مفاهیم اولیه پدافند غیر عامل به شهروندان آموزش داده شود.

   

  حسین آذرنیا تدوین پیوست پدافند غیرعامل در پروژه های شهری را یکی دیگر موضوعات حائز اهمیت خواند و گفت: برای مقابله با حملات سایبری و جلوگیری از پروژه نفوذ باید پروژه های بزرگ شهری پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند که شهرداری تبریز در این راستا به نصب دو هزار دوربین با کیفیت بالا اقدام می کند.

   

  آذرنیا در پایان گفت: بازنشر و انتشار کتاب آموزشی در موضوع پدافند غیرعامل ترجمه شده توسط سازمان پدافند غیرعامل کشور یکی از اقداماتی است که توسط شهرداری تبریز در جهت آموزش های شهروندی انجام خواهد شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز