• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۲ | کد خبر : 48093
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تولید روزانه پنج هزار عدد بلبرینگ در کارخانه بلبرینگ سازی ایران
  دیبا: مدیر کارخانه بلبرینگ سازی ایران با بیان اینکه این کارخانه فعالیت جدید خود را از مهرماه سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است، گفت: هم اکنون پنج هزار عدد بلبرینگ در روز در این کارخانه تولید می شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، رامین علی پور در نشست جنبی بازدید خبرنگاران از کارخانه بلبرینگ سازی ایران، افزود: این کارخانه از سال ۱۳۸۰ به دنبال رکورد و برشکستگی در سال ۱۴۰۰ توسط اداره ورشکستگی دادگستری به فروش گذاشته شد که سازمان گسترش صنعت برنده مزایده آن شد.

   

  وی ادامه داد: از آغاز فعالیت این سازمان در این مجموعه با توجه به مشکلاتی که در نبود مواد اولیه داشتیم به مدت پنج تا شش ماه چتدان روندی در پیشرفت آن نداشتیم تا اینکه با احصا مشکلات و بازسازی ماشین آلات توانستیم از مهرماه ۱۴۰۲ شاهد رونق آن باشیم.

   

  علی پور اضافه کرد: تولید روزانه ما اوایل یکهزار تا دو هزار عدد بود که هم اکنون این تعداد را به پنج هزار رسانیدیم و طبق برنامه آن را روزانه به ۱۰ هزار عدد خواهیم رساند.

   

  وی گفت: تعداد نیروی کار شاغل در این کارخانه ۲۳۰ نفر است که ۲۲ نفر آن بانوان هستند و در نظر داریم با برنامه ریزی برای تولید بیشتر این تعداد افراد شاغل را به ۳۵۰ نفر افزایش دهیم.

   

  علی پور با بیان اینکه صفر تا صد همه کار تولی بلبرینگ در این کارحانه تولید می شود، اظهارداشت» برخلاف دیگر کارخانه های بلبرینگ سازی که کار مونتاژ را انجام می دهند همه مراحل تولید بلبرینگ از سنگ زنی تا تولید نهایی رینگ در این کارخانه تولید می شود.

   

  وی اظهار امیدواری کرد با تامین نیاز بازار داخلی بتوان این کارخانه بازارهای هدف خود را در دیگر کشورها نیز به دست آورد.

   

  شرکت بلبرینگ‌سازی ایران که از سال ۱۳۸۰ با مشکلاتی مواجه و سال ۱۳۹۸ به عنوان واحد ورشکسته اعلام شد، با پیگیری‌های دولت سیزدهم و سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶۰۱ میلیارد تومانی بخش خصوصی به چرخه تولید بازگشت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز