• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 46844
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  توضیحات وزیر ارتباطات درباره قطع اینترنت در کنکور تیر
  دیبا:وزیر ارتباطات گفت: اینترنت تبدیل به نیاز ضروری مردم شده و قطع آن، مشکلات جدی برای مردم به وجود می‌آورد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا حالا چیزی در مورد قطعی اینترنت به ما ابلاغ نشده، ولی نظر تخصصی ما در جلساتی که شرکت می‌کنیم این است که اینترنت قطع نشود.

   

  عیسی زارع پور در خصوص وضعیت اینترنت در کنکور تیر ۱۴۰۲ گفت: سیاست ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این است که اینترنت را برای هیچ کاری قطع نکنیم البته ما تصمیم گیر نیستیم، شورا‌های مرتبط هستند که در این خصوص تصمیم می‌گیرند.

   

  وی افزود: در حال حاضر به دلیل این که اینترنت تبدیل به نیاز ضروری و روزمره مردم شده و در صورت قطع آن مشکلات جدی برای مردم به وجود می‌آورد، نظر تخصصی ما در وزارت ارتباطات این است که به هیچ وجه اینترنت برای هیچ چیزی نباید قطع شود.

   

  زارع پور در ادامه گفت: تا کنون چیزی در مورد قطعی اینترنت به ما ابلاغ نشده، ولی نظر تخصصی ما در جلساتی که شرکت می‌کنیم این است که همانطور که قبلاً هم اعلام کردیم و موضوع قطع اینترنت برای امتحانات نهایی بود، بنده به صراحت مخالفت کردم و گفتم که حتی یک دقیقه هم ما اینترنت را برای این موضوع قطع نمی‌کنیم.

   

  وی همچنین تصریح کرد: سال گذشته قطع اینترنت در محل‌های برگزاری آزمون مصوبه شورای امنیت کشور بود، ولی ما در همان مصوبه هم اعلام کردیم که باید به دنبال راه‌های جایگزین رفت.

   

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان با اشاره به روش‌های جدیدی که برای مقابله با تقلب وجود دارد، گفت: باید در حوزه‌های امتحانی از دستگاه‌های آشکاریاب سیگنال استفاده کنند که در حال حاضر هم سازمان سنجش و هم آموزش و پرورش مجهز هستند به این دستگاه ها. نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ در روز‌های ۱۴ و ۱۵ تیر برگزار می‌شود.

  بر چسب ها: , ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز